Jump to content

Nowości

  • FORUMNowy styl forum! Zgłaszaj propozycje oraz błędy!
    24.01.2019

Farbeczek (2)

 Użytkownik
  • Content Count

    7
  • Points

    16 
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Profile Song

Farbeczek (2) last won the day on March 24

Farbeczek (2) had the most liked content!

Community Reputation

4 Neutralny

1 Follower

About Farbeczek (2)

  • Inne rangi:

  • Rank
    Początkowy poster
  • Birthday 09/19/2001

Informacje o mnie

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Miejscowość
    Warszawa
  • Zainteresowania
    Jestem zainteresowany: informatyką
  • Nick w grze
    Farbeczek (2)

Recent Profile Visitors

92 profile views
  1. Nickname odbanujesz mnie. Dostałem bana za to że kupiłem sobie admina na 7 dni i In4maTor mnie zbanował na zawsze. Była taka sytuacja że AK47 wyzywał dałem mu kicka za Kulture.

    1. Show previous comments  5 more
    2. Farbeczek (2)
    3. Nickname

      Nickname

      takie potwierdzenia wysyła się na pw a nie na stronie głównej

    4. Farbeczek (2)
  2. In4maTor odbanuj  plz  

×