Jump to content

Nowości

  • FORUMNowy styl forum! Zgłaszaj propozycje oraz błędy!
    24.01.2019

Nickname

 Właściciel
  • Content Count

    49
  • Points

    22 
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Członkostwo Premium

Nickname, jako użytkownik tego forum, należy do członkostwa premium!

Nickname last won the day on May 8

Nickname had the most liked content!

Community Reputation

3 Neutralny

4 Followers

About Nickname

  • Inne rangi:
     Junior Admin
     Moderator
     Opiekun Serwera
     Premium
     UBTeam
     Użytkownik
     Właściciel

  • Rank
    Poster
  • Birthday 02/15/2000

Informacje o mnie

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Miejscowość
    Internet
  • Zainteresowania
    Gry
  • Nick w grze
    Nickname

Kontakt

  • Skype
    brak
  • Numer Gadu-Gadu
    brak
  • Steam
    brak

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Single Status Update

See all updates by Nickname

  1. Nickname odbanujesz mnie. Dostałem bana za to że kupiłem sobie admina na 7 dni i In4maTor mnie zbanował na zawsze. Była taka sytuacja że AK47 wyzywał dałem mu kicka za Kulture.

    1. Show previous comments  5 more
    2. Farbeczek (2)
    3. Nickname

      Nickname

      takie potwierdzenia wysyła się na pw a nie na stronie głównej

    4. Farbeczek (2)
×